درباره ما

چرا مارا انتخاب کرده اید؟

گروه تولیدی آریاچرم با بیش از یک دهه فعالیت مستمر و درخشان در زمینه تولید و پخش محصولات چرمی و هدایای تبلیغاتی توانسته با بیش از ۵۰۰۰ شرکت دولتی و خصوصی ارتباط خوبی برقرار کرده و بخشی از سفارشات این شرکت ها را انجام داده است . این امر با حمایت این عزیزان از تولیدات داخلی میسر گردید .

ماموریت ما

  1. در نظر سنجی سازمان حمایت مصرف کننده پنجمین برند محبوب صنعت چرم شناخته شدیم.
  2. دریافت گواهینامه مدیریت کیفیت
  3. ۸۷ درصد رضایت مندی مشتری طبق نظرسنجی موسسه استاندارد
  4. برترین روابط عمومی ایران در زمینه تبلیغات و چرم
  5. همکاری با برند های برتر دنیا Nevada & zara
  6. مذاکرات مثبت برای ورود به بازارهای جهانی و صادرات
  7. عضو انجمن روابط عمومی های کشور
  8. دریافت گواهینامه ۱۴۰۰۱:۲۰۰۴ و ۹۰۰۱:۲۰۰۸
  9. تقدیر از آریا چرم به عنوان حامی ، در یازدهمین سال تاسیس باشگاه ورزشی هنرمندان – تالار وحدت با حضور بزرگان سینما و ورزش
  10. بزرگترین قرعه کشی آریا چرم -هتل اسپیناس – خرداد ۹۱

کارهایی که ما انجام میدهیم

شرکت آریا چرم بنا به نیاز شرکت ها و ارگانها محصول مورد نظر را طراحی تولید و بسته می کند هر طرحی که سازمانها در ذهن خود دارند آریا چرم آن را تولید و به دست مشتریان خود می رساند هر زمانی محصولی در آریاچرم تولید شود درج لوگو و برند سازمان مربوطه پذیرفته می شود و با دستگاه های بی نظری که ما در اختیار داریم بنا به نیاز مشتری داغی،لیزر،تامپو،سیلک را انجام می دهیم .
کارشناسان آریاچرم ۲۴ ساعته پشتیبان و از صفر تا ۱۰۰ تولید کار با مشتریان در ارتباط هستند .
یکی از مزایای ویژه و بالقوه آریا چرم ضمانت کردن و خدمات پس از فروش محصولات می باشد که مشتری با اطمینان خاطر از محصولات آریاچرم خریداری و استفاده کند.
آریا چرم در زمینه فروش تکی و هدایای تبلیغاتی چرم بسیار عالی و با استراتژی به خصوصی عمل می کند و در هر بازه زمانی و مناسبت های خاص تخفیفات ویژه ای را برای کاربران تلگرام و سایت خود اعمال میکند.

رهبری

طاهر شاه نظر
طاهر شاه نظر مدیر عامل
طاهر شاه نظر مدیر عامل ریاست هیئت مدیره شرکت آریا چرم با ۲۷ سال سابقه در زمینه فروش محصولات چرمی و تولید هدایای تبلیغاتی.
مرتضی اکبری
مرتضی اکبری مدیر عامل
مرتضی اکبری مدیر عامل آقای مرتضی اکبری مدیر عامل شرکت آریا چرم با ۲۵ سال سابقه در زمینه فروش محصولات چرمی و تولید هدایای تبلیغاتی
علیرضا بهرامی
علیرضا بهرامی مدیریت آی تی
علیرضا بهرامی مدیریت آی تی مدیریت قسمت آی تی و تبلیغات شرکت آریا چرم با ۸ سال سابقه در زمینه مدیریت تبلیغات در فضای مجازی و پشتیبانی آن و دارای مدرک اینستامارکتینگ از کشور کانادا.
5000+مشتریان راضی
380+محصولات
344+همکاران
10+گواهی نامه ها

برخی از مشتریان ما